اطلاعیه مهم واحد امور مالی مجتمع آموزشی ملاصدرا

با سلام و احترام محضر اولیای شریف ملاصدرا و سپاس بابت همراهی و اعتماد ارزشمند شما به مجموعه ملاصدرا ، باستحضار میرساند ؛
همه ساله شاهدیم که فرآیند ثبت نام مدارس برتر غیردولتی شهر تهران ، در ماه های ابتدایی سال شروع و به پایان میرسد و این در حالی است که سازمان مدارس غیردولتی شهر تهران ، شهریه مدارس را اواخر خرداد یا اوایل تیر ماه ابلاغ می کند.
امسال نیز با مراجعه بسیار ارزشمند اولیای محترم ، ثبت نام دبستان ملاصدرا در خرداد ماه به پایان رسید و رغم علی الحساب پانزده میلیون تومان به عنوان شهریه مقطع دبستان (اول تا ششم ) و‌ ده میلیون برای شهریه مقطع پیش دبستان اعلام شد و به تمامی عزیزان در هنگام ثبت نام این نکته عنوان شده بود که شهریه دقیق هنور ابلاغ نشده است.

در روزهای گذشته ابلاغ رسمی شهریه مدرسه صورت گرفت و علی رغم تصور و پیش بینی ما ، متاسفانه مانند بقیه محصولات و خدمات ، شاهد رشد بیش از حد انتظار شهریه بودیم!
شهریه اعلامی (پایه و‌ مکمل) دبستان ملاصدرا برای سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ ، مبلغ هجده میلیون و چهارصد و چهارده هزار تومان ابلاغ شده است!

لازم به توضیح است شهریه مکمل شامل فعالیت های اصلی مدارس غیردولتی شامل کلاس های فوق برنامه ( رایانه ، زبان ، مهارت ، مشاوره و .. ) می باشد که جزء مهمی از فعالیت مدارس غیردولتی و دلیل ثبت نام بسیار از اولیای محترم در اینگونه مدارس می باشد.
نکته مهم دیگر اینکه به مدارس اجازه داده شده است علاوه بر مبلغ اعلامی ، خدمات جاری ( شامل مواردی از قبیل سالن و ایاب و ذهاب ورزشی ، جزوات و ملزومات آموزشی ، جوایز و‌جشن‌ها و … ) را نیز محاسبه و پس از تایید انجمن از اولیای محترم دریافت نمایند !!!!

مجتمع آموزشی ملاصدرا ، بنا به رسالت خویش ، همواره اهداف فرهنگی را مقدم بر اهداف مالی دانسته و اکنون نیز با محاسبات دقیق ، علی رغم هزینه های بسیار بالایی که در سال پیش رو مجبور به پرداخت آنها هستیم ، 

برای مجموع آیتم های آموزش پایه ، مکمل و فوق برنامه و خدمات جاری ، مبلغ هفده میلیون تومان را جهت مقطع دبستان و دوازده میلیون را برای مقطع پیش دبستان مصوب نموده است.

ضمن عذرخواهی از اولیای محترم به سبب ایجاد این مابه التفاوت ( به سبب اعلام رسمی شهریه ) این تضمین به تمام اولیای محترم داده میشود که در طی سال تحصیلی هیچگونه مبلغ دیگری از اولیای محترم بابت هیچ فعالیتی ( بجز اردوها و موارد اختیاری ) اخذ نخواهد شد و مبلغ اعلام شده بابت تمام فعالیت های مدرسه ، شامل فعالیت های کامل آموزش درسی ، آموزشی دروس فوق برنامه زبان ، رایانه و مهارت های زندگی در طی سال ، سالن و ایاب و ذهاب ورزشی ، مشاور مدرسه و جلسات آموزش خانواده ، ویژه برنامه های مناسبتی مدرسه ، جشن ها و جوایز دانش آموزی ، جزوات و ملزومات آموزشی ، اپلیکیشن و خدمات اینترنتی مدرسه و بیمه می باشد.

در واقع دبستان ملاصدرا دریافت بخش خدمات را در بخش فعالیت های مکمل تجمیع و کلیه خدمات را با عددی پایین تر از مبلغ اعلامی تقدیم دانش آموزان عزیز خواهد نمود.

از اولیای محترم خواهشمندم طی روزهای آتی ( روزهای زوج ، ساعت ۹ تا ۱۲ ) جهت تکمیل و نهایی نمودن فرم قرارداد مالی در مدرسه حضور یافته یا به صورت تلفنی مراتب را پیگیر باشند تا فرآیند ثبت نام سیستمی و اداری دانش آموزان ، کلاس بندی و … آغاز شود.

با سپاس فراوان و آرزوی آغاز سالی سرشار از آرامش ، سلامتی و‌موفقیت

 

واحد امور مالی مجتمع آموزشی ملاصدرا
بیستم تیر ماه ۱۴۰۱

🌼🌼🌼🌼🌼