اطلاعیه آغازین دبستان ملاصدرا

به نام خدا

اطلاعیه بسیار مهم آغازین دبستان غیردولتی هوشمند ملاصدرا

آغاز سال تحصیلی نو را که سرآغاز رویش و طراوت در بوستان عشق و محبت است به تمامی اولیای گرانقدر و دانش آموزان جویای دانش و معرفت تبریک می گوییم و از خداوند منان برای تمامی عزیزان توفیق روز افزون همراه با شکوفایی و سربلندی مسئلت داریم.

با سلام و ادب ، ضمن سپاس از اعتماد شما به مجموعه ملاصدرا ؛ توجه شما را به نکات مهم زیر جلب می نماید :

 1. خواهشمندیم عضو کانال های مدرسه در برنامه شاد یا تلگرام باشید. کلیه اطلاع رسانی ها ، اخبار ، گزارش ها و ... از این طریق اعلام می گردند و از ابتدای مهر اطلاع رسانی پیامکی ، صرفاً جهت موارد خاص و انفرادی خواهد بود ، لذا موکداً توصیه می گردد حداقل روزی یک بار ( اواخر شب )
  کانال های مدرسه را کنترل بفرمایید.
 2. اهم برنامه های مدرسه در جلسات اختصاصی در تابستان ( یک جلسه عمومی و ده جلسه اختصاصی کلاسی ) بیان گردیدند ؛ لذا از اولیای محترم تقاضامندیم مطالب ذکر شده را مورد توجه ویژه قرار دهند.
 3. دبستان ملاصدرا دو برنامه کامل جهت وضعیت حضوری و مجازی طراحی نموده لکن جهت اجرای هر سناریو ، تابع تصمیمات اعلامی از آموزش و پرورش خواهد بود. لذا از اولیای محترم خواهشمندیم همراهی های لازم را با مدرسه داشته باشند. بدون تردید اولویت اول ما حفظ سلامت در کنار آموزش و پرورش عزیزانمان خواهد بود و صرفاً با تقاضای عده ای ، نمی توان خلاف قوانین عمل نمود.
 4. برنامه هفتگی دانش آموزان در روزهای پایانی ماه شهریور در وب سایت رسمی مدرسه به نشانی www.mollasadra13.ir  منتشر خواهد شد.
 5. حضور دانش آموزان در تمامی فعالیت های اعلامی از طرف مدرسه ، اعم از دروس اصلی ، فوق برنامه ، فعالیت های جانبی و ... الزامی بوده و به این نکته مهم توجه داشته باشید که آموزشهای اعلامی مکمل یکدیگر می باشند و دانش آموز شایسته ملاصدرایی از زمان خود حداکثر بهره برداری را خواهد داشت.
 6. علاوه بر ارتباط حضوری با کارکنان و آموزگاران محترم ( در تمامی روزهای هفته ) با هماهنگی قبلی ، راه ارتباطی مجازی رسمی ، از طریق برنامه شاد خواهد بود لکن در صورت صلاحدید آموزگاران محترم ، ممکن است سایر پیام رسان ها نیز مورد استفاده قرار بگیرند.
 7. علاوه بر عضویت تمامی دانش آموزان و اولیای محترم در کانال اصلی مدرسه در برنامه شاد ، گروه های کلاسی نیز به زودی در شاد تشکیل میشوند و در صورتیکه به هر دلیل اختلالی در کلاس های اسکای روم بوجود آید ، ادامه روند آموزش در گروه های کلاسی شاد دنبال خواهد شد.
 8. کلاس های زبان انگلیسی دانش آموزان عزیز  از هفته دوم مهر شروع به فعالیت خواهند کرد و دانش آموزان عزیز در هفته اول در ساعت های زبان تعطیل خواهند بود.
 9. رعایت کلیه قوانین اعلامی در کلاس های مجازی ( حضور بموقع و بدون مشکل ، ظاهر آراسته و مناسب ، داشتن صدا و تصویر فعال ، عدم دخالت مستقیم والدین و ... ) مورد انتظارخواهد بود.
 10. همانگونه که بارها عرض شده است ، مسوولیت ورود دانش آموز به کلاس آنلاین ، مشابه ورود دانش آموز به مدرسه در شرایط حضوری ، بر عهده اولیای محترم می باشد و تنها در صورت اشتباه بودن نام کاربری یا کلمه عبور ، مشکل شما قابل پیگیری در مدرسه خواهد بود . لذا از تماس با مسوولین مدرسه در رابطه با مشکلات فنی خودداری فرمایید.
 11.  جهت بررسی برخی مشکلات خاص و جهت استفاده از خدمات مشاوره فناوری مدرسه ، اولیای محترم و دانش آموزان عزیز می توانند در روزهای پنجشنبه ، از ساعت 10 الی 13 با مشاور فناوری دبستان ملاصدرا ، با شماره 09212033250 تماس حاصل نمایند. ( توجه بفرمایید که این شماره در روزهای دیگر پاسخگو شما گرامیان نخواهد بود. )
 12. اپلیکیشن اختصاصی دبستان ملاصدرا ، تغییرات عمده ای داشته و در حال بررسی امکانات آن و منتظر رفع مشکلات آن از طرف شرکت مربوطه هستیم، لذا در حال حاضر مورد استفاده نخواهد بود و در صورت حل شدن برخی مشکلات برنامه ، با اعلام قبلی از این برنامه هم استفاده خواهد شد.

اعتماد شما افتخار ماست و امیدواریم با استعانت از الطاف الهی و همیاری شما خوبان سالی سرشار از سلامتی ، موفقیت و پیشرفت پیش رو داشته باشیم.

علیرضا سبوحی
مدیر دبستان غیردولتی هوشمند ملاصدرا
شهریور 1400