برگزاری دوره مرور و آشنایی در تابستان هزار و چهارصد

به نام خدا


پس از برگزاری جلسات منظم و هدفمند معارفه آموزگاران و آشنایی اولیای محترم دبستان ملاصدرا با برنامه های مدرسه و کلیات روش کار آموزگاران محترم ، جهت آشنایی دانش آموزان عزیز با آموزگار و پایه جدید و همچنین مرور مطالب درسی مهم و ضروری جهت سال پیش رو ، برآن شدیم تا کلاس های فشرده تابستانی را درشهریور ماه برگزار نماییم.
این کلاس ها
به صورت مجازی ، در محیط اسکای روم و از روز شنبه بیستم لغایت چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ماه ( فقط روزهای زوج ؛ شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه ) از ساعت ده تا دوازده برگزار می گردند.
توجه به نکات زیر بسیار مهم و ضروری است :


1.حضور در این کلاس ها جهت تمامی دانش آموزان مدرسه در تمامی پایه ها ( اول تاششم ) الزامی است.

2. لینک ورود به هر کلاس در وب سایت مدرسه ( بخش پیوندها ) درج شده و به صورت پیامکی نیز برای اولیای محترم هر کلاس ارسال می گردد لذا از تماس با مدرسه جهت اطاع از این موضوع خودداری فرمایید.

3. همانطور که قبلاً عرض شده است ، مسوولیت ورود دانش آموز به کلاس آنلاین مصداق ورود دانش آموز به مدرسه و بر عهده اولیای محترم می باشد لذا خواهشمندیم با کسب اطلاعات لازم و مطالعه دقیق راهنما و پیام ها ، این مهم ر فراهم آورید.

4. تنها در صورت عدم تطبیق نام کاربری یا رمز دانش آموز که هر دو کد ملی کامل عزیزانمان می باشند ، لطف نموده با مدرسه تماس گرفته تا پیگیری و اصلاح شود.

5.
امکان رفع مشکل اینترنت و  کامپیوتر شما برای ما مقدور نیست ، لذا سیستم و اینترنت مناسبی جهت استفاده دانش آموزان از کلاس های آنلاین فراهم نمایید.

6. در صورت هرگونه اشکال سیستمی یا خطا از طرف کلاس های مدرسه ، مراتب فورا از طریق کانال های مدرسه در شاد و تلگرام اطلاع رسانی میشود. لذا با کمی صبر ، پیگیر اطلاعیه ها باشید و از تماس های مکرر و فوری با مدرسه خودداری فرمایید. حضور کلیه دانش آموزان عزیز در کانال شاد مدرسه الزامی و حضور اولیای محترم مایه مباهات ماست.

7. خواهشمندیم با کلیک روی عناوین زیر ، دو مقاله مهم ارسالی در سایت مدرسه پیرامون کلاس های آنلاین را حتما مطالعه فرمایید:

نکات مقدماتی و مهم استفاده از کلاس های آنلاین

برخی مشکلات رایج و راه حل آن ها در اسکای روم