اطلاعیه بسیار مهم دبستان ملاصدرا - آذر 1399

اولیای محترم ، دانش آموزان عزیز ؛ سلام.
توجه شما با به نکات بسیار مهم زیر جلب می نماید ؛ خواهشندیم متن این اطلاعیه را با دقت و تمرکز کافی مطالعه فرمایید

متاسفانه شاهدیم که شیوع بیماری منحوس کرونا بسیار وسیعتر شده و در همین جهت همه ما در قبال کنترل این بیماری خطرناک مسوول هستیم. بدون تردید اتخاذ تصمیمات شایسته از طرف یکایک ما ، می تواند ضمن ادای دین به هموطنان عزیزمان ، گامی در جهت مهار این بیماری و بازگشت به روزهای شور و نشاط آموزشی در مدرسه باشد ، انشاالله.


در همین راستا موارد مهم زیر جهت اجرا از روز شنبه اول آذر تا اطلاع بعدی ، اعلام می گردند:

❇️الف - بدون تردید دعای یکایک ما به درگاه الهی و مدد خواستن از پروردگار قادر متعال جهت رفع این بیماری ، اولین و مهم ترین نکته و وظیفه است. از همه شما گرامیان ، بویژه دانش آموزان عزیز و کودکان معصوم این سرزمین میخواهیم دست به دعا برداشته و در روزهایی که بشریت ، رحم به همدیگر را فراموش کرده اند ، رحم آسمانی پروردگار رحمان و رحیم را بخوانند.

❇️ب - فعالیت های گسترده آموزشی و تربیتی همکاران پرتلاش دبستان ملاصدرا ، مانند هفته های گذشته ، به صورت مجازی و با همان قدرت ادامه خواهد داشت و تغییر کلی در برنامه های آموزشی نخواهیم داشت. از دانش آموزان پرتلاش ملاصدرایی درخواست می شود مانند روزهای سپری شده از سال تحصیلی ، با همت و پشتکار فراوان ، همراه آموزگاران پرتلاش و مهربان ملاصدرا باشند.

❇️ج- به جهت ممنوعیت های ایجاد شده توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا ، تا اطلاع بعدی ، از پذیرش اولیای محترم  به صورت حضوری ، به هر جهت ، معذور خواهیم بود ؛ لکن جهت پیگیری امور اداری و آموزشی ، تدابیر زیر اندیشیده شده است:

❇️اصلی ترین پل ارتباطی اولیای محترم با مسوولین مدرسه ، اپلیکیشن ملاصدرا می باشد و این روش در ادامه راه نیز انجام می پذیرد و اولیای محترم می توانند مسائل را از این طریق و همچنین از طریق برنامه شاد ، با آموزگاران ، معاون و در نهایت مدیر مدرسه مطرح نمایند و پاسخ دریافت کنند.

❇️در مورد مسائلی که نیاز به بررسی و توضیحات بیشتر دارد ، همه روزه ، یکی از معاونین محترم و زحمتکش دبستان ملاصدرا ، از ساعت 8:30 الی 13:30 در مدرسه حضور دارند و  پیگیر مسائل اداری ، آموزشی و تربیتی و همچنین پاسخگوی شما اولیای محترم به صورت تلفنی خواهند بود. جهت تماس تلفنی با معاون مدرسه ، کافی است پس از شماره گیری یکی از شماره های مدرسه ، داخلی 2 را شماره گیری فرمایید.

❇️جهت ارتباط با مسوول محترم روابط عمومی مجتمع ، سرکار خانم ثاقب نیز می توانید از اپلیکیشن ملاصدرا ، استفاده فرمایید و با انتخاب نام ایشان در قسمت گیرنده ، در قسمت ارسال پیام ، پیام مورد نظر را ارسال و پاسخ دریافت نمایید. همچنین جهت مسائل فوری و مهم می توانید با شماره 09306534203 تماس حاصل فرمایید.

❇️ضمن تشکر از اولیای همراهی که به تعهدات مالی خویش عمل می نمایند ، از همه بزرگواران خواهشمندیم نسبت به پرداخت بموقع شهریه ، از طریق واریز به شماره کارت 5892101308223359 ، بانک سپه ، به نام جواد نصرت اقدام نمایند و سپس تصویر پرداخت خود را از طریق اپلیکیشن برای خانم ثاقب ارسال نمایند. ارسال فوری قبض بسیار ضروری است. ( این شماره کارت جدیدا اخذ شده و مربوط به حساب رسمی مدرسه می باشد.)

❇️محتواهای آموزشی ماه آذر کلیه کلاس ها توسط تیم پرتلاش مدرسه آماده و در مرحله تکثیر دی وی دی ها قرار داشتیم ، لکن به جهت حفظ سلامت عمومی و همراهی عملی با مدافعان سلامت ، با تصویب شورای مدرسه ، در ماه آذر هیچگونه دی وی دی تحویلی به صورت حضوری نخواهیم داشت و کلیه محتواها در اینترنت بارگزاری و لینک های دانلود اطلاع رسانی خواهند شد. بدیهی است دانلود حداکثر 4 گیگابایت در ماه ، هزینه ای به مراتب کمتر از به خطر افتادن سلامت خانواده های محترم در این روزهای به شدت پرخطر دارد.

❇️کارنامه های ارزشیابی دانش آموزان عزیز در ماه آبان نیز به صورت الکترونیکی و در اپلیکیشن صادر خواهد شد و اولیای محترم می توانند از عصر روز شنبه ، اول آذر ماه ، با مراجعه به اپلیکیشن ، بخش ارزیابی ، کارنامه تحصیلی فرزند خود در ماه آبان را مشاهده نمایند و از طریق ارتباط با آموزگار محترم ، پیگیری روند آموزشی باشند.

❇️جلسات دیدار آموزگاران گرامی با اولیای محترم نیز به صورت مجازی و با اعلام قبلی و مطابق جدولی که روزهای آتی منتشر خواهد شد برگزار خواهندشد. از اولیای محترم استدعا داریم در این جلسات بسیار مهم حتما حضور داشته باشند.

❇️به جهت حفظ سلامت خانواده های محترم و دانش آموزان عزیز ، جهت عکس پرسنلی دانش آموزان ملاصدرا از تصاویر رسمی و زیبای سال قبل استفاده خواهیم کرد اما در صورتیکه ولی محترمی تمایل به جایگزین نمودن عکس پرسنلی جدیدی برای فرزند خود دارد می تواند عکس ( رسمی و پرسنلی ) مورد نظر را به شماره 09213026153 ، از طریق واتساپ ارسال نمایند. همچنین از اولیای محترمی که در سال جدید به مجموعه ملاصدرا اضافه شدند درخواست میشود ، حتما عکس پرسنلی فرزند خود را به شماره مذکور ارسال نمایند.

"با آرزوی سلامتی و پویایی برای خانواده بزرگ و محترم ملاصدرا"