پیام مهم مدیر دبستان ملاصدرا - هفدهم شهریور نود و نه

همراهان گرامی ملاصدرایی ، سلام.


وعده داده بودم امروز در پیامی نتایج جلسات روزهای اخیر و بررسی شرایط را محضر شما اعلام نمایم.


در ابتدا لازم می دانم پس از شکر درگاه الهی که به ما توفیق خدمتگزاری به فرزندان عزیز ایران زمین را داده است ، از برداشتن گام اول توسط تمامی اولیای محترم ملاصدرا بسیار تشکر نمایم.
حقیقتاً حدود هجده ساعت جلسه و نشست های اختصاصی با اولیای محترم هر کلاس ثمرات پرباری داشت و ما در این روزهای بسیار سخت ، حساس و پراسترس ابتدای سال تحصیلی ، شاهد "صبر" و " همراهی آگاهانه " قریب به اتفاق اولیای محترم بودیم. دو عبارتی که در جلسات به عنوان دو درخواست و ضرورت اساسی مطرح گردیدند.
این دو واژه در این روزها به زیبایی توسط همکاران فرهیخته ام ، اولیای گرانقدر و دانش آموزان عزیزمان جامه ی عمل پوشیدند و امیدوارم در ادامه این مسیر مهم و دشوار ، تاکید ما بر این دو ابزار اساسی موفقیت و آرامش در سال تحصیلی جاری ، کمرنگ نشود.
در دو روز گذشته ، به تبع از تصمیمات اخذ شده وزارتی ، با حداکثر دقت و برنامه ریزی بسیار منسجم پذیرای گروهی از فرزندان عزیزمان بودیم که دلشان برای مدرسه تنگ شده بود و مشتاق بوی تازه از مدرسه بودند. از طرفی با گروهی از والدین مواجه بودیم که علی رغم ایمان به برنامه ها و مراقبت های مدرسه ولی نگران سلامت فرزندشان بودند و دلشان اجازه حضور فرزندشان در مدرسه را به ایشان نداد !
ما به هر دو گروه احترام می گذاریم و به عنوان یه معلم و یک پدر هر دو موقعیت را کاملا درک می کنم و منطقی می دانم.
به لطف خدا و همیاری همکارانی فرهیخته ام ، همیشه چندین گام از برنامه های بالادستی جلوتر بودیم و در دو روز گذشته ، علی رغم اینکه سناریوهای ما را برهم زدند ولی باز هم ما اجباری بر حضور نداشتیم ؛ چیزی که تازه امروز از طرف وزیر محترم اعلام شد !
تلاش چندین ماهه بنده و همکاران و برنامه ریزی های فشرده ، ما را آماده اجرای هر برنامه ای قرار داده است و این وعده را به اولیای ممتاز ملاصدرا خواهیم داد که در هر صورت و با هر تصمیمی کنار فرزندانشان هستیم و به فکر تعلیم و تربیت آنها در هر شرایط و با هر ابزار و امکاناتی که ممکن باشد خواهیم بود.
از فردا ...
عزیزانی که تمایل به حضور داشته باشند می توانند مطابق برنامه دو روز گذشته به مدرسه مراجعه و از برنامه های مدرسه بهره مند گردند و سایر عزیزان هم نگران نباشند و منتظر آغاز کلاس های آنلاین ما باشند. 
انتخاب با شماست و با برای هر انتخاب شما برنامه ریزی خواهیم نمود.
درخواست ما این است که با تحلیل دقیق جمیع مسائل برای حضور یا عدم حضور فرزند خود در مدرسه تصمیم بگیرید.


حضور یا عدم حضور دانش آموزان در دو روز آینده ( سه شنبه و چهارشنبه ، گروه ب و گروه الف ) معیار ما برای تصمیمات هفته آینده خواهد بود.


نکته تکمیلی اینکه فراموش نکنیم که شیوه آموزش امسال آموزش ترکیبی است و در ایستگاه اول ، فیلم های آموزشی که به نوعی تدریس کاملی توسط آموزگار محترم است تقدیم شما شده یا خواهد شد. با مدیریت درست نحوه استفاده از این فیلم ها که توسط آموزگاران محترم ارائه خواهد شد، گام بسیار مهمی در جهت آموزش و یادگیری فرزندانمان خواهیم برداشت. خواهشمندم تا قبل از اطلاع معلم ، از این فیلم ها استفاده نشود و پس از اعلام به طور دقیق و منظم مورد استفاده قرار گیرند.

با آرزوی سلامتی برای خانواده بزرگ ملاصدرا
برادر کوچک شما :
علیرضا سبوحی
مدیر دبستان غیردولتی ملاصدرا
هفدهم شهریور نود و نه