اطلاعیه گروه بندی کلاس های دبستان ملاصدرا

اولیای محترم ، دانش آموزان عزیز ؛
سلام.

با توجه به اعلام وزارت آموزش و پرورش مبنی بر باز بودن مدارس و تاکید بر آموزش حضوری ، دبستان غیردولتی هوشمند ملاصدرا ، از فردا ، یکشنبه ، میزبان دانش آموزان عزیزمان خواهد بود. 

در همین راستا توجه به نکات بسیار مهم زیر ضرروی است :

1- در هفته جاری به سبب پایش وضعیت عمومی و اهمیت آشنایی آموزگار و دانش آموز ، برنامه های مدرسه به صورت زوج و فرد اجرا میشود . بدین معنی که دانش آموزان هر کلاس به دو گروه " الف " و " ب " ( به ترتیب حروف الفبایی و زوج و فرد بودن شماره در لیست کلاسی ) تقسیم شده اند.
دانش آموزان گروه الف ، روزهای زوج این هفته ( دوشنبه و چهارشنبه ) و دانش آموزان گروه ب ، روزهای فرد این هفته ( یکشنبه و سه شنبه ) در مدرسه حاضر خواهند بود.

2-  ساعت حضور دانش آموزان از ساعت 8:15 تا 11 خواهد بود و دانش آموزان در این مدت سه زنگ آموزشی خواهند داشت.

3-  دانش آموزان عزیز هنگام حضور در مدرسه می بایست ماسک مناسب به صورت داشته و حتی المقدور از دستکش لاتکس استفاده نمایند.

4- شستشوی مکرر دست ها و یا استفاده از مواد ضد عفونی کننده قرار گرفته در کلاس ها و سالن های مدرسه فراموش نشود.

5- همراه داشتن لوازم تحریر کافی، بطری یا قمقمه آب شخصی و خوراکی الزامی بوده ، خوردن خوراکی دیگران و استفاده از وسایل شخصی افراد دیگر ممنوع می باشد. همچنین پیشنهاد می گردد جامدادی خاصی برای ماندن در مدرسه اختصاص دهید.

6- پوشیدن پیراهن ساده و شلوار مناسب (بدون پارگی و چسبندگی) اجباری بوده، داشتن مو و ناخن های کوتاه و تمیز مورد انتظار می باشد.

7- به سبب مرور مطالب درسی در این هفته ، تا قبل از اعلام آموزگار محترم ، همراه داشتن کتاب های درسی نیاز نیست.

8- رفت و آمد دانش آموزان به مدرسه و منزل بر عهده والدین محترم می باشد. والدین محترمی که تمایل دارند از سرویس مدرسه استفاده‌ کنند،  به مدرسه مراجعه کرده و فرم درخواست سرویس را نزد سرکار خانم ثاقب تکمیل نمایند.

9- دانش آموزانی که مشکوک به بیماری کرونا هستند و یا افراد نزدیک خانواده ایشان مبتلا به بیماری کرونا می باشد بخاطر حفظ سلامت دیگران از حضور در مدرسه جداً خودداری نمایند و خود را مدیون دیگران نکنند.

10-  به محض راه اندازی کامل برنامه شاد ، از این برنامه در روند آموزش استفاده خواهد شد ، لذا لازم است تمامی اولیای محترم این برنامه را نصب و ورود نمایند.

در درجه اول سلامتی همه عزیزان و در درجات بعد توفیق روزافزون همه همراهان نیک اندیش ملاصدرا را از درگاه باری تعالی خواهانیم

دبستان غیردولتی هوشمند ملاصدرا
آغاز راهی روشن ...

 www.mollasadra13.ir