نکات مهم آغازین : 

1. برای ورود به کلاس های آنلاین در اسکای روم می بایست از مرورگر گوگل کروم ( در کامپیوتر ، تبلت و گوشی های اندرویدی ) یا سافاری ( در گوشی های آیفون ) استفاده کنید.

2. لینک کلاس ( که بصورت پیامکی به اطلاع شما رسیده است ) قبل از شروع کلاس فعال نخواهد بود و پس از ورود آموزگار به کلاس فعال خواهد شد.

3. نام کاربری و رمز عبور ، هر دو کد ملی دانش آموزان عزیز می باشد.

4. استفاده از اینترنت مناسب ، شرط اصلی ورود به کلاس آنلاین است.

5. دانش آموزان می بایست از میکروفون و وبکم مناسب و فعال استفاده نمایند.

6. در حین کلاس و در طول سال تحصیلی در صورتیکه به هر دلیل مشکلی از طرف اسکای روم یا مدرسه بوجود آید به شما از طریق کانال های مدرسه در شاد و تلگرام اطلاع رسانی خواهد شد. لذا لازم است حتماً عضو کانال مدرسه در یکی از این دو پیام رسان باشید.

7. مسوولیت ورود دانش آموز به کلاس آنلاین بر عهده اولیای محترم خواهد بود.

8. حتی المقدور از هدست یا هندزفری برای صحبت کردن استفاده کنید.

9. در صورت اکویی شدن صدا، ولوم صدای کامپیوتر یا گوشی خود را کم کنید.

10. در صورت لزوم نشان دادن تصویر خود، دقت کنید فضای منزل یا افراد محترم خانواده در دیدرس دوربین وبکم یا سلفی شما نباشند.

11. برای حضور در کلاس آنلاین ، اتاق یا فضایی را انتخاب کنید که صدای اعضای خانواده در آن شنیده نشود.

12.  باز کردن میکروفون دانش آموزان در کلاس فقط توسط دبیر یا اپراتور کلاس امکانپذیر می باشد. دانش آموزانی که قصد صحبت کردن داشته باشند باید بر روی علامت دست بزنند تا دبیر مربوطه میکروفون ایشان را باز کند.

13. در صورت هنگ کردن تصویر یا قطع کامل صدای دبیر ، بر روی علامت سه خط زده گزینه خروج را انتخاب ، از کلاس خارج و مجدد وارد شوید.

14. دانش آموزان می بایست جهت شرکت در کلاس ها، موی سر خود را مرتب کنند، لباس مناسب مدرسه ای پوشیده و از پوشیدن لباس های نامناسب خودداری نمایند.

15. در صورت قطع بودن اسکای روم از مرکز که به ندرت اتفاق می افتد به پیام های مدرسه در کانال مدرسه در تلگرام یا شاد مراجعه کنید و از تماس گرفتن با مدرسه پرهیز نمایید. بدیهی است هر مشکلی بلافاصله اطلاع رسانی خواهد شد.

16. معاونین محترم مدرسه جهت بررسی مسائل خاص به صورت تلفنی و حضوری پاسخگوی اولیای محترم خواهند بود و جهت ارتباط با ایشان فقط در ساعات اداری و با شماره تلفن های مدرسه تماس حاصل فرمایید.

17. هیچ یک از شماره موبایل های اعلام شده و قبلی مدرسه پاسخگوی تماس های تلفنی اولیای محترم نخواهند بود و خواهشمندیم جهت تماس تلفنی صرفاً در ساعات اداری و از یکی از چهار شماره زیر استفاده فرمایید :

77409348
77409349
77161658
77161659

و مهمترین نکته :

کلاس آنلاین ویژه دانش آموزان عزیز است ونه اولیای محترم!
لذا از اولیای محترم خواهشمندیم
به هیچ عنوان در فعالیت های کلاس آنلاین  به صورت مستقیم مداخله نفرمایید.